• تماس با ایداکو       اینستاگرام ایداکو تلگرام ایداکو
0 محصول - 0

قوانین و مقررات استفاده از خدمات ایدا رهنورد کسری

کاربران گرامی سایت می توانند در هر زمان با مطالعه این بخش از آخرین تغییرات شرایط و مقررات شرکت ایدا رهنورد کسری اطلاع یابند:

1-     کاربران گرامی که از خدمات و محصولات سایت استفاده می نمایند می بایست اطلاعات خود را به طور صحیح در زمان خواسته شده وارد نمایند تا محصول و خدمات خود را به درستی دریافت دارند.

2-     کاربران گرامی جهت خرید اینترنتی محصولات خودرو، همواره توجه داشته باشند برای پرداخت اینترنتی تنها 1% قیمت خودرو از طریق درگاه بانک و به صورت اینترنتی پرداخت می شود که به عنوان ضمانت خرید می باشد و در نهایت از مبلغ پرداختی توسط مشتری کاسته می شود.

3-     پس از پرداخت اینترنتی شما قادر به دریافت مدارک و اطلاعات شرکت می باشید که باید اقدام به دانلود و پر نمودن فرم ها نمایید.

4-     پس از پر نمودن فرم های دریافتی از طریقی که گفته شده مدارک را ارسال نمایید.

5-     پس از ارسال مدارک، کارشناسان ایدا رهنورد کسری ظرف مدت حداکثر 48 ساعت با شما تماس گرفته (لذا در وارد نمودن شماره تماس خود نهایت دقت را بفرمایید) تا مراحل تحویل محصول انجام گیرد.

 

روال کاری خرید به طور کامل در بالا ذکر گردید در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهامی می توانید در ساعات اداری با شماره های شرکت 32402210-026     و     32402218-026  تماس حاصل نمایید.