• تماس با ایداکو       اینستاگرام ایداکو تلگرام ایداکو

ما بر آنیم تا با فعالیت گسترده در زمینه واردات و فروش خودروهای لوکس سهمی اندک در تامین نیازهای مشتریان داشته باشیم.شرکت ایداکو با بهره گیری از نیروهای متخصص و منابع مالی اقدام به فروش خودروهای لوکس اعم از خودروهای لوکس سواری و خودروهای سنگین نموده است.شرایط فروش نقدی و فروش اقساطی خودروهای لوکس فراهم میباشد تا هموطنان گرامی بنابر شرایط خود میتوانند خودروی موردنیاز خود را سفارش و با رعایت ضوابط و عقد قرارداد با شرکت ایداکو، در کمترین زمان ممکن آن را تحویل بگیرند.

 

شرایط فروش خودروهای لوکس

 

 1. 1- تمامی هزینه های شماره گذاری، پلاک و عوارض سالانه شهرداری برای کلیه خودروها بر عهده شرکت میباشد. 
 2. 2- هزینه بیمه شخص ثالث یک ساله برای کلیه خودروها بر عهده شرکت میباشد.
 3. 3- کلیه خودروهای مورد قرارداد شرکت ایداکو دارای استانداردهای ایمنی تعریف شده از سوی سازمان استاندارد کشور و مجهز با موتور دارای استاندارد تعیین شده از سوی سازمان محیط زیست کشور از نظر میزان خروجی آلایندگی بوده وعلاوه بر برخورداری از گارانتی به مدت 2 سال و یا 40 هزار کیلومتر (هر کدام زودتر فرا برسد) دارای کارت پشتیبان بوده که خدمات این شرکت به مشتریان خود را مطابق ضوابط کارت پشتیبان تا 5 سال یا 150 هزار کیلومتر(هر کدام زودتر فرا برسد) قابل تمدید خواهد نمود.
 4. 4- با توجه به فروش خودروها بر اساس موجودی قابل تخصیص، انجام ثبت نام برای هر خودرو منوط به وجود سهمیه قابل فروش خواهد بود.
 5. 5- حق الزحمه عاملیت مجاز / نمایشگاه فروش توسط شرکت تأمین و پرداخت میگردد و بنابر این دریافت هر گونه وجه اضافی تحت هر عنوان غیر مجاز و بر خلاف مقررات شرکت میباشد. 
 6. 6- متقاضیان خرید خودرو مکلف میباشند کلیه وجوهات مربوط به قیمت خودروی مورد درخواست را فقط بنام و به حساب بانکی معرفی شده از سوی شرکت ایداکو (سهامی خاص) واریز نمایند و در صورت عدم رعایت مورد فوق، شرکت هیچگونه مسئولیت و تعهدی در قبال متقاضی نخواهد داشت.
 7. 7- پرداخت مالیات بر ارزش افزوده به عهده خریدار میباشد و بیش از تحویل خودرو نقداً دریافت خواهد شد. 
 8. 8- در شرایط خرید اقساطی، پرداخت هزینه بیمه بدنه یک ساله به عهده خریدار میباشد که بیش از تحویل خودرو، نقداً دریافت خواهد شد. 
 9. 9- در شرایط خرید اقساطی، تأمین شرایط و ضوابط خرید به عهده خریدار میباشد که پس از احراز و تأئید آن توسط شرکت قابل قبول خواهد بود.
 10. 10- در شرایط خرید نقدی و یا اقساطی با تحویل فوری (30 روز کاری) کلیه وجوه مورد قرارداد به اضافه مالیات برارزش افزوده و بیمه بدنه يکساله (برای قراردادهای اعتباری) در هنگام ثبت درخواست میبایستی در وجه شرکت کارسازی گردد.
 11. 11- در شرایط خرید نقدی و یا اقساطی با تحویل مدت دار / میان مدت و یا بلند مدت  (بیش از 30 روز کاری) کلیه وجوه پیش پرداخت در هنگام ثبت درخواست و باقیمانده در زمان اعلام آمادگی تحویل خودرو از سوی شرکت  و قبل از تحویل خودرمیبایستی در وجه شرکت کارسازی گردد.
 12. 12- کلیه قیمت خودروها با تحویل فوری / کوتاه مدت (حدکثر 30 روز کاری) و یا تحویل مدت دار/ میان مدت (بیش از 30 روز و کمتر از 120 روز کاری) اعم از نقدی و یا اعتباری با رعایت بند فورس ماژور مندرج در متن قرارداد مربوطه بصورت قطعی میباشد.

 

 

جهت مشاهده خودروهای لوکس سواری و خودروهای سنگین کلیک نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.