• تماس با ایداکو       اینستاگرام ایداکو تلگرام ایداکو
0 محصول - 0

 سرمایه گذاری در ایداکو

سرمایه گذاری در ایدا رهنورد کسری

بسیاری از پروژه های بازرگانی پر سود می باشند که بازگشت سرمایه در دوره های 30 الی 60 روزه بوده و سود قابل ملاحظه ای دارند.در عین حال در پروژه ساخت و راه اندازی خطوط تولید خودرو با دانش و تکنولوژی روز، ضمن بهره بردن از سود بالا و قابل توجه، مشارکت و مالکیت در طرح را نیز شامل می شود.

شرکت ایدا رهنورد کسری (ایداکو) در حال حاضر جهت انجام پروژه های بازرگانی و تحقق ساخت کارخانه و راه اندازی خطوط تولید خودرو، جهت ارتقای کمی و کیفی پروژه ها، اقدام به جذب سرمایه گذاری کلان و جزء نموده است و در این راستا آماده مذاکره و همکاری با اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد.

 

 شیوه سرمایه گذاری در واحد بازرگانی

1- سرمایه گذاری در واردات 

                          الف- طبق تقاضای مشتریان، کالای موردنیاز آنها شناسایی، ارزیابی و مجوزات لازم اخذ گردیده سپس مبادرت به خرید، حمل و نقل و ترخیص نموده و در پایان تحویل متقاضی می گردد.

                          ب- بر اساس بازارسنجی و نیاز داخلی ، کالاهای موردنظر ،شناسایی و با اخذ مجوزات لازم از مراجع مربوطه نسبت به تهیه و واردات اقلام اقدام می گردد.

2- سرمایه گذاری در صادرات: سرمایه گذاری در این بخش نیز دارای سود قابل ملاحظه و برگشت سرمایه در مدت زمان کوتاه بین 3 الی 6 ماه می باشد.

3- سرمایه گذاری در فروش اقساطی محصولات: در این نوع سرمایه گذاری، مدت زمان سرمایه گذاری و سود حاصله مشخص می باشد.سرمایه گذار جهت برنامه ریزی مالی قدرت عمل بهتری دارد و فاقد هرگونه ریسک پذیری می باشد.

 

شیوه سرمایه گذاری در واحد تولید

در این بخش با توجه به هزینه های ساخت و راه اندازی و سرمایه در گردش طرح و با توجه به بلند مدت بودن طرح سرمایه گذاری، نسبت به میزان سرمایه گذاری نقدی و یا تعهدی، سهام شرکت واگذار می گردد.هنگام واگذاری سهام، بخشی به صورت نقدی و بخشی به صورت تعهد از سهام دار اخذ می گردد.لازم به ذکر است جهت سرمایه گذاری در این بخش، نسبت به میزان درخواست، پس از اعتبارسنجی سهام واگذار می گردد.همچنین سود حاصله از فعالیت های بازرگانی نیز به سهام داران تعلق میگیرد.

جهت هماهنگی و انجام مذاکرات با شماره شرکت 32402210-026 ،جناب آقای دکتر ایزدی تماس حاصل نمایید.

بازرگانی و خدمات بازرگانی، صادرات و واردات

خدمات این بخش عبارتند از: واردات خودروهای سواری و سنگین-واردات قطعات و لوازم یدکی- واردات ماشین آلات و تجهیزات پزشکی - واردات ماشین آلات صنعتی و مواد مصرفی کارخانجات - واردات موادغذایی - صادرات محصولات کشاورزی - صادرات مواد معدنی - صادرات محصولات نفتی - صادرات سنگ های قیمتی - صادرات فروش


2010

فروش محصولات وارداتی بصورت نقد و اقساط

فروش محصولات وارداتی به صورت اقساط بلند مدت با مشارکت سرمایه گذارها و بانکها و موسسات اعتباری زیر نظر بانک مرکزی


2010
زمینه

فعالیت

ایداکو

ساخت و راه اندازی خطوط تولید انواع خودرو و قطعات

فعالیت های این بخش عبارتند از: تولید خودروهای سواری هیبریدی و الکتریکی و خورشیدی - تولید خودروهای تشریفاتی - تولید خودروهای سنگین - تولید خودروهای حمل و نقل درون شهری - تولید قطعات و لوازم یدکی


2010

طراحی و ساخت پروژه های بهداشت و درمان

مشارکت و ساخت شرکت ایدا رهنورد کسری در پروژه های بهداشت، درمان، بیمارستان و ...


2012