• تماس با ایداکو       اینستاگرام ایداکو تلگرام ایداکو
0 محصول - 0

به نقل از خبر آنلاین،تصاویر کابین اسپرینتر نشان دهنده روشی مدرن در شکل‌گیری این خودرو هستند. فرمان سه پره چندکاره نیز ظاهر اسپورتی دارد. رانندگان با نگاه کردن به پشت آمپرهای آنالوگ شاهد صفحه دیجیتالی خواهند بود. همچنین ورودی هوای برگرفته از توربین هواپیما باعث شیک‌تر شدن کابین شده و صفحه‌نمایش سیستم اطلاعات سرگرمی نیز در مرکز قرار گرفته است. در بخش پایین‌تر شاهد کنترل‌های سیستم تهویه و بخاری هستیم که پانل مربوط به خود را دارند. بخش‌های ذخیره‌ای بزرگ‌تر به رانندگان اجازه حمل وسایل بیشتری را داده و یک پورت USB نیز برای شارژ دستگاه‌های شخصی تعبیه شده است.

مرسدس هنوز طراحی بیرونی اسپرینتر جدید را نشان نداده اما تصاویر جاسوسی ایده خوبی به ما می‌دهند. جلوپنجره بزرگ و چراغ‌های تیز بخش جلو را در تسلط خود خواهند داشت. شیشه جلو نیز خمیده‌تر بوده تا اسپرینتر جدید آئرودینامیک تر باشد. این کمپانی آلمانی بر پایه نیازهای مشتریان مدل‌هایی با طول محوری و ارتفاع سقف متنوع تولید می‌کند.

یک ون باید آماده کار باشد و مرسدس با ارتقا تکنولوژی‌ها، اسپرینتر را آماده‌تر از هر زمان دیگری روانه میدان می‌کند. سرویس‌های پرو کانکت جدید مرسدس باعث ایجاد ارتباط ساده‌تر بین مدیران ناوگان و رانندگان خودرو می‌شود. با این سیستم می‌توان چیزهایی چون مکان خودرو و میزان سوخت آن را پایش کرد.

نسل جدید مرسدس اسپرینتر در فوریه 2018 معرفی خواهد شد و تولید آن از بهار کلید خواهد خورد. این کمپانی همچنین در سال 2019 نسخه الکتریکی این ون را عرضه خواهد کرد.

اخبار خودروهای لوکس

اخبار خودروهای لوکس